کد ملی:
 
کلمه عبور یا کد رهگیری:
 


بسمه تعالي

  دانش آموختگان دانشگاه علوم پزشكي تهران، بزرگترين گنجينه و سرمايه علمي و معنوي اين مركز و بالطبع كشور بزرگ جمهوري اسلامي ايران محسوب مي شوند.حفظ شان و منزلت گنجينه هاي علمي كشور و بزرگداشت و تكريم جايگاه ارزنده آنان وظيفه اي بس مهم و خطير به شمار مي رود.معاونت آموزشي دانشگاه در راستاي تحقق اين مهم و احترام به وقت و سرمايه اين عزيزان سامانه ارتباط مجازي با دانش آموختگان را راه اندازي نموده است.اين سامانه با هدف پاسخگويي مستقيم و آسان به نيازهاي عمده دانش آموختگان در ارتباط با صدور انواع مدارك و گواهينامه هاي تحصيلي راه اندازي شده است.تمامي دانش آموختگان گرانقدر دانشگاه از اين پس با مراجعه به اين سامانه و تكميل مراحل ثبت نام و درخواست خود قادر خواهند بود بدون نياز به حضور در دانشگاه از طريق شركت پست جمهوري اسلامي ايران مدارك مورد نياز را دريافت نمايند.ما مفتخر از انجام اين خدمت به شما بزرگواران بوده و مشتاقانه منتظر دريافت پيشنهادات و نظرات ارزشمندتان براي ارتقاء و بهبود خدمات در اين سامانه خواهيم بود.
 
 هدف از ايجاد سامانه:
1. اطلاع از كليه قوانين و آئين نامه هاي آموزشي
2. حذف رفت و آمدهاي غير ضروري و پيشگيري از تحميل هزينه هاي مالي و بروز خطرات جاني
3. صرفه جويي در هزينه سفرها و اقامت در شهر تهران
4. امكان اطلاع رساني به دانش آموختگان در اسرع وقت به صورت آنلاين
5. ساده سازي و سرعت بخشيدن براي اطلاع رساني به دانش آموختگان
بيشتر

اطلاعيه:

دانش آموختگان گرامي:

احتراما جهت بالابردن امنيت و حفظ اطلاعات شخصي و محرمانه دانش آموخته و جلوگيري از هرگونه سوء استفاده از ورود به پروفايل شخصي ايشان، در صورت عدم دسترسي به كلمه عبور جهت ورود به سامانه، براي باز نشاني آن بايد خود دانش آموخته، با شماره هاي زير تماس حاصل فرمايد:

 تلفن هاي تماس خدمات پشتيباني سامانه

 خانم
ملكي: 81634078 
 كارشناس فني سايت، خانم عبداله زاده: 81633721


چگونگي عضويت در سامانه
دانش آموخته گرامي نظر به اينكه از اين پس دانشگاه علوم پزشكي تهران از پذيرش حضوري دانش آموختگان معذور خواهد بود لذا خواهشمند است ابتدا فرم عضويت را از سامانه دريافت و پس از چاپ (پرينت) و تكميل آن  به پست مركزي محل سكونت خود مراجعه نماييد.

به همراه داشتن مدارك زير در هنگام مراجعه به شركت پست الزامي است:
1. اصل كارت ملي
2. كد پستي 10 رقمي محل سكونت دائمي متقاضي
3. پست الكترونيك (email يا gmail)
4. آدرس پستي محل سكونت

 دانش آموخته گرامي چنانچه بعد از دريافت فرم عضويت و تكميل آن، به پست مركزي محل سكونت خود مراجعه نموده و با بي اطلاعي و عدم همكاري پرسنل شركت پست مواجه شده ايد، مي توانيد با توجه به توافقات انجام شده در تفاهم نامه بين معاونت آموزشي دانشگاه علوم پزشكي تهران و منطقه 14 پستي تهران كه با هماهنگي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات بعمل آمده، به يكي از روشهاي ذيل به ترتيب الويت اقدام نماييد:

الف) اعلام شماره نامه 23373/410 مورخ 5/11/90 به مسئول واحد پستي
ب) تماس مسئول منطقه مربوطه با يكي از مسئولين منطقه 14 پستي تهران 88912605 و 88912609

 در صورت عدم حضور ذينفع به همراه داشتن وكالت نامه محضري و كارت ملي از طرف وكيل جهت احراز هويت و دريافت مدارك تحصيلي هنگام مراجعه به شركت پست  الزامي مي باشد.

 ضمنا ساعت كاري شركت پست جهت مراجعه فارغ التحصيلان به منظور دريافت كد رهگيري براي ثبت نام در سامانه از ساعت 8:30الي 13:30 مي باشد.

نحوه تكميل فرم
در هنگام تكميل فرم حتما به نكات ذيل توجه فرماييد:
1. در هنگام درج مشخصات، اطلاعات مربوط به آخرين رشته و مقطع تحصيلي خود را كه در دانشگاه علوم پزشكي تهران گذرانده ايد، وارد نماييد. خواهشمند است به علت اهميت صحت ثبت اطلاعات دريافتي دقت لازم در هنگام ورود اطلاعات بعمل آيد.
 2. در هنگام ورود اطلاعات درج  رشته، مقطع  و  سال فراغت از تحصيل الزامي است.

3. بعد از تكميل فرم عضويت با در دست داشتن كارت ملي به شركت پست شهر محل سكونت خود مراجعه نموده، تا اطلاعات شما توسط كاربر شركت پست وارد سامانه گردد.

4. پس از ورود اطلاعات توسط كاربر شركت پست، يك نسخه از فرم تكميل شده كه حاوي كد رهگيري مي باشد به شما ارائه مي گردد.

5. از آنجائي كه پس از طي مراحل عضويت، از طرف دانشگاه يك كلمه عبور به پست الكترونيكي شما جهت ورود به سامانه ارسال خواهد شد ، حتما از امنيت پست الكترونيك خود  مطمئن باشيد، بديهي است مسئوليت حفظ كلمه عبور بعهده شما مي باشد.
6. كاربر گرامي جهت ورود به سامانه به منظور درخواست هرگونه فرايند فقط و فقط از كلمه عبوري كه به پست الكترونيك (email يا gmail) شما ارسال شده است، استفاده نماييد.(مي توانيد كلمه عبور ارسال شده به آدرس پست الكترونيكي خود را عينا در قسمت مربوط كلمه عبور يا كد رهگيري كپي نماييد.)


تاكيد مي نمايد كه يك بار مراجعه به اداره پست كافي ميباشد و چنانچه به هر علتي كد رهگيري يا كلمه عبور خود را فراموش نموده ايد، بايد با تلفنهاي زير تماس حاصل فرماييد.


7.براي تنظيم درخواست در سامانه مجازي، بايد از كلمه عبور استفاده نماييد زيرا با كد رهگيري فقط مشخصات خود را ميبينيد. كلمه عبور را از inboxخود كپي كنيد و در قسمت كلمه عبور pasteكنيد. چنانچه كلمه عبور در inbox نباشد ، spam را مشاهده فرماييد.

 
*** ارائه خدمات فوق صرفاً به دانش آموختگاني كه خود شخص، متقاضي استفاده از اين خدمات مي باشد و مسئوليت هاي مربوطه را كتباً تقبل و پرداخت هزينه ها را تعهد نمايند ار طريق اداره پست امكان پذير مي باشد.

 متقاضي گرامي مي توانيد پس از گذشت 24 ساعت (به جز ايام تعطيل ) وضعيت ثبت نام خود را با وارد كردن كد ملي و كد رهگيري در همين سامانه پيگيري نماييد.

براي آگاهي از ادارات پست كه فرآيند ثبت نام سامانه را انجام ميدهند، به آدرس زير مراجعه فرمائيد:

http://education.tums.ac.ir/IPPWebV1C037/Persian_WebUI/Templates/WebSiteTemplate1/WebSiteFile984.aspx?MainInformationID=4867

يا اينجا كليك كنيد. 

 براي دريافت فرم عضويت اينجا را كليك كنيد.